Увага ! Сайт знаходиться у стадії формування та наповнення
        
Новини
Мета перепису
Нормативно-правова база
Методологічні засади
Конфіденційність даних
Банк даних
Історична довідка
Міжнародний досвід
  Поширення результатів
  Банк даних
 Зворотній зв'язок
Карта сайту
Корисні ресурси
  

Єдиний ВЕБ-портал органів виконавчої влади України

Державна служба  статистики України
збільшити розмір шрифта зменшити розмір шрифта версія для друку
Головна |  Довідкова інформація  |

Поширення результатів

Довідка  Статистична інформація, розміщена на офіційному веб-сайті Держстату (www.ukrstat.gov.ua), є доступною та відкритою для всіх користувачів без будь-яких обмежень. Для отримання цієї інформації не потрібний спеціальний дозвіл, але у разі її використання з метою подальшого поширення користувачами обов'язково повинно вказуватись посилання на джерело отримання даних - "За даними Держстату України".

Довідка  Ознайомитись із статистичними виданнями можна в бібліотеці Держстату, яка розташована у приміщенні Головного міжрегіонального управління статистики у м.Києві за адресою: 01601, м.Київ, вул. Еспланадна, 4-6, кімната 303, тел. 289-96-15.
          Придбати статистичні видання можна у магазині, що працює у приміщенні Держстату за адресою: 01023, м.Київ, вул. Шота Руставелі, 3, кімната 108, тел.: 287-70-13. Режим роботи: з 9.00 до 18.00, у п’ятницю з 9.00 до 17.00, перерва на обід з 13.00 до 14.00, вихідні – субота, неділя.

Довідка  За безготівковим розрахунком статистичні видання можна придбати в Державному підприємстві "Інформаційно-аналітичне агентство" (Держаналітінформ), а також замовити статистичні видання, які плануються до друку. Адреса агентства: 01601, м.Київ, вул. Еспланадна, 4-6, кімнати 413, 419, тел. 287-03-79.

Довідка  Неопубліковану статистичну інформацію можна замовити на платній основі в Держстаті (тел.: 287-12-33, факс: 235-37-39) або в Державному підприємстві "Інформаційно-аналітичне агентство" (тел.: 289-77-62, факс: 287-03-79).

Довідка  Надання статистичної інформації на платній основі органами державної статистики здійснюється на підставі статті 24 "Закону України "Про державну статистику" та постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Положення про проведення статистичних спостережень та надання органами державної статистики послуг на платній основі" від 8 листопада 2000 року № 1659.

Довідка  Для оформлення замовлення щодо надання необхідної статистичної інформації потрібно надіслати лист-запит (поштою або факсом), складений у довільній формі. У запиті треба чітко зазначити запитувану інформацію, визначити її деталізацію (за видами діяльності, регіонами, організаційно-правовими формами господарювання тощо), період (або на яку дату), за який потрібно надати дані, а також обов’язково вказати:
          для юридичних осіб-замовників інформації – назву, адресу, телефон та контактну особу підприємства, організації, установи;
          для фізичних осіб – прізвище, адресу, контактний телефон особи-замовника.

Довідка  Для проведення розрахунків Службою готується відповідний пакет документів (договір, акт виконаних робіт, рахунок-фактура). Оплата вартості послуг з підготовки та надання інформації здійснюється за безготівковим розрахунком. Вартість конкретної запитуваної інформації залежить від витрат часу для її підготовки. Розрахунок вартості проводиться на підставі наказу Держкомстату "Про встановлення вартості одного людино-дня та вартості інформації на одній сторінці" від 16.03.2005р. № 73 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 25.03.2005 р. за №3334/10614).

Довідка  Співробітники наукових та навчальних закладів, студенти, аспіранти та представники засобів масової інформації мають можливість ознайомитись з неопублікованими в статистичних виданнях Держстату даними. Для цього потрібно надіслати на адресу Служби лист з відповідним проханням. Для таких користувачів у Держстаті встановлені конкретні дні прийому – вівторок та четвер з 14.00 до 17.00.           Організаційні заходи щодо ознайомлення з опублікованими даними здійснює відділ взаємодії із засобами масової інформації та користувачами департаменту зведеної інформації та міжнародного співробітництва (кімната 219-б). Довідкову інформацію можна отримати за телефоном: 287-12-33.

Довідка  Органи державної статистики здійснюють ведення Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ) : на державному рівні Держстат України, на територіальному рівні – територіальними органами державної статистики.

на початок сторінки
Всі права на матеріали належать Державній службі статистики України 
та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
Карта сайту Контакти Довідкова інформація Головна RU EN UA