Увага ! Сайт знаходиться у стадії формування та наповнення
        
Новини
Мета перепису
Нормативно-правова база
Методологічні засади
Конфіденційність даних
Банк даних
Історична довідка
Міжнародний досвід
Корисні ресурси
  

Єдиний ВЕБ-портал органів виконавчої влади України

Державна служба  статистики України
збільшити розмір шрифта зменшити розмір шрифта версія для друку
Головна  | Новини

Проведення круглого столу з обговорення проекту програми Всеукраїнського перепису населення

Прес-реліз

   19 квітня 2012 року у Великому конференц-залі Національної Академії наук України (вул.Володимирська, 55) відбувся круглий стіл з обговорення проекту програми Всеукраїнського перепису населення, організований Державною службою статистики України за технічної та фінансової Підтримки Фонду народонаселення ООН в Україні.

   У роботі круглого столу взяли участь представники Апарату Верховної Ради України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, фахівці Державної служби статистики України, інших міністерств та відомств, міжнародних організацій, провідні вчені України, громадських організацій тощо.

   Під час роботи були розглянуті питання щодо стану реалізації комплексу заходів із підготовки та проведення Всеукраїнського перепису населення; побудови та змісту програми майбутнього перепису населення; застосування переліків етнічних груп (національностей) та мов для розроблення даних Всеукраїнського перепису населення.

   Проект програми майбутнього Всеукраїнського перепису населення, розроблений Державною службою статистики України пройшов тестування у грудні 2010 року під час пробного перепису населення у Дергачівському районі Харківської області. Проект розглянутий та узгоджений органами законодавчої та виконавчої влади, науковими установами та іншими потенційними користувачами даних.

   За результатами проведеного обговорення учасники круглого столу в цілому схвалили представлений на розгляд проект програми майбутнього Всеукраїнського перепису населення.
на початок сторінки
Всі права на матеріали належать Державній службі статистики України 
та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
Карта сайту Контакти Довідкова інформація Головна RU EN UA