Версія для друку
21/07/2024
Головна |

Конфіденційність даних

   Бланки переписних листів мають ступінь захисту, зберігаються та обробляються в спеціальних умовах, чим забезпечується захист від несанкціонованого доступу, а також запобігають будь-якій можливості їхнього розкрадання, втрати або підробки для подальшого використання.

   Згідно із Законом України “Про Всеукраїнський перепис населення” (ст. 16) “Первинні та інші дані отримані в процесі Перепису населення, є конфіденційною інформацією, яка охороняється законом. Записи у переписній документації що стосуються респондента, не підлягають поширенню без його згоди і використовуються лише для статистичних цілей у зведеному, знеособленому вигляді.
    Первинні (персональні) дані Перепису населення не можуть вимагатися судом, органами прокуратури, іншими органами для вивчення та використання у вигляді доказів під час розгляду цивільних та кримінальних справ.”

    У випадку порушення порядку використання первинних персональних даних щодо фізичних осіб або надання такої інформації іншим особам, а також порушення інших вимог стосовно забезпечення захисту персоніфікованої конфіденційної інформації, тимчасовий переписний персонал та інші працівники, які залучаються до підготовки і проведення Перепису населення, оброблення, узагальнення та поширення його результатів несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

Всі права на матеріали належать Державній службі статистики України
та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
© Держстат України , 2009-2024
Постійна адреса сторінки у мережі Інтернет: http://ukrcensus.gov.ua//ukr/safety/saf_main.php